[mac os x]videoarty-sterowniki

Informacje dotyczące innych systemów operacyjnych

[mac os x]videoarty-sterowniki

PostSo sty 26, 2008 22:07

Jakich konkretnie kodeków/programu potrzebuję pod Mac OS X Tiger żeby móc odtwarzać videoarty Unknow'a? Pod Winowsem po zainstalowaniu ffdshow wszystko mi ładnie chodziło, ale nie bardzo mogę znaleźć wersję ffdshow pod Maca (nie wiem czy wogóle takowa istnieje). Przy pierwszym otwarciu videoarta QuickTime'm nie miałem ani obrazu ani dźwięku, po zainstalowaniu DiviX i XviD mam dźwięk ale zamiast obrazu wciąż wyświetla mi się białe okno.
/edit
Po zainstalowaniu MPlayera udało się odtworzyć obraz, ale z kolei dźwięk się tnie ^^. Teoretycznie mógłbym puścić obraz z mplayera i dźwięk z quicktima ale to jest półśrodek..
Bieniu
user

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy
Reputacja: 1091

Spokojnie - to tylko reklama - zniknie po zalogowaniu :)

Kliknij 👇

serwery VPS
Pani Reklama
Automat
[quote="Bieniu"]Po zainstalowaniu MPlayera udało się odtworzyć obraz, ale z kolei dźwięk się tnie ^^. Teoretycznie mógłbym puścić obraz z mplayera i dźwięk z quicktima ale to jest półśrodek..

Powiem troche ot - ciekawy pomysł z tym półśrodkiem :). Obraz puścić z jednego odtwarzacza a dźwięk z drugiego. Naprawde niezłe.
[size=100]"Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne." - Johann Wolfgang Goethe[/size]
[size=100]Hacking nie jest zły, tylko ludzie są źli[/size]
chameleon
user
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 2 razy
Reputacja: 1485

PostSo lut 09, 2008 23:00

[quote="Bieniu"]Po zainstalowaniu MPlayera udało się odtworzyć obraz, ale z kolei dźwięk się tnie ^^.

spróbuj wybrać inny serwer dźwięku albo przerób wideoarta na inny format (np. mencoder-em) i po kłopocie
wab
user
Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy
Reputacja: 1146

Powrót do Inne systemy operacyjne