Windows MX

Informacje dotyczące innych systemów operacyjnych

Windows MX

PostN cze 14, 2009 18:24

mam taka prosbe do osob ktore uzywaja(albo uzywaly) takiego windowsa, aby sie wypowiedzily co na ten temat. poniewaz mam zamiar go zainstalowac ale nic o nim nie wiem po za tym ze ma male wymagania typu CPU 200mhz 126ram itd. dokladnie chodzi mi o Windows MX 7 poniewaz ta udalo mi sie zdobyc.
Jeśli piszę posta to nie dlatego że nie umiem korzystać z wyszukiwarek internetowych.
http://www.berabbit.pl
http://www.cockroach-blog.pl [color=#0080FF]mój blog[/color]
tonapewno
user
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 1 razy
Reputacja: 1737

Spokojnie - to tylko reklama - zniknie po zalogowaniu :)

Kliknij 👇

serwery VPS
Pani Reklama
Automat

Re: Windows MX

PostN cze 14, 2009 19:33

Mój zanjomy bardzo go polecał więc ja również go testowałem .Nie wiem czy płytka źle się wypaliła ale zarówno na kompie stacjonarnym 2GHz celeron i 768 ram jak i na laptopie z prockiem 2,4 GHz na każdy z dwóch rdzeni i 3GB ram i za każdym razem musiałem powtórzyć format C choć qmpel zapewniał ,że u niego jest wszystko stabilnie i na wszelkich testach 3D markiem itp wychodzi mu najwięcej ....Ogólnie to może zrób sobie sam modyfikację Nlitem .Jest z resztą polsl\kie forum o mx-ach i ogólnie modyfikacjach czym i co zmodyfikować oczywiście w celach edukacyjnych :badgrin:
natas
user

Podziękował: 22 razy
Podziękowano: 1 razy
Reputacja: 1396

PostN cze 14, 2009 20:06

Kiedyś na słabszym kompie to używałem i mi się nie podobało... dziwny wygląd, wycięte przydatne funkcje a co do szybkości... powiem szczerze, może i jest odrobinę szybszy ale jeżeli miałbym wybierać pomiędzy taką minimalną zmianą a funkcjami które zostały wycięte to wybrałbym to drugie.
Z drugiej strony - kumpel też używał tej wersji i do tej pory na niej siedzi z tym że jemu to co zostało wycięte nie przeszkadza (na warezach zazwyczaj jest podany spis co usunięto więc zobacz czy coś z tego używasz, jeżeli nie to możesz śmiało zainstalować).
Navon
user
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 9 razy
Reputacja: 1797

PostWt lip 07, 2009 3:41

jak dla mnie to wycięte zostało to co jest najrzadziej używane i tylko przeszkadza
Y4st3r
user

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy
Reputacja: 690

Powrót do Inne systemy operacyjne